ANA SAYFA   /   KURUMSAL   /   IK Politikamız
9 Ağustos 2022 Salı

IK Politikamız

Coğrafyamızın bize verdiği mozaik gibi barış ve huzur içinde herkesin mutlu olduğu sosyal eşitlik ve çerçevesinde tüm çalışanlarımız adil ölçülebilir ve sürdürülebilir bir çalışma ortamı sağlamak için çalışıyoruz. En değerli sermayemiz olan nitelikli ve özverili çalışanlarımız sayesinde geleceğe umutla bakıyoruz.

Çalışanlarımızın adil ve eşit haklara sahip olduğu bir ortamda gelişmelerini teşvik eden eğitimler sunarak yıllardan beri süregelen geleneklerimize bağlı aynı zamanda çağın gerektirdiği vizyoner değişiklikleri de harmanlayarak daha kaliteli daha sağlıklı bir çalışma kültürü oluşturmak ve bu elde ettiğimiz değeri gelecek nesillere taşımak hedefimizdir.

En başından beri doğru işe doğru çalışan ilkesi ile çıkılan yolda karşımıza çıkan fırsatları da değerlendirerek işe alım ve tutundurma çalışmalarımızda almış olduğumuz kararlar işletmemizi geleceğe taşırken daha umutlu olmamızı sağlıyor.

Kararlı ve sonuç odaklı vizyoner çalışmalarımız sonucunda elde ettiğimiz enerjisi yüksek, ne istediğini bilen, çalışkan çalışanlarımız sayesinde başarılarımızı taçlandırmak amacımızdır.

Yandex.Metrica